6.1 C
Скопје
вторник, март 31, 2020
Tags белило

Ознака: белило

Претворете пар од стари фармерки во нешто модерно

Секоја дама во својата гардероба има облека која не е веќе во мода, облека која ја заборавила или која одамна не ја носи. Денес...

Популарно