-5 C
Скопје
недела, февруари 23, 2020
Tags Автомобил

Ознака: Автомобил

ДРАМА КАКО НА ФИЛМ: Сопственик на ресторан прво се качил на...

Албанската телевизија „Репорт“ објави екслузивно видео снимено од шпански турсти, кога сопственик на угостителски објект во Порто Палермо, кај Химара, се качил на хаубата...

ФОТО: Воз удри во автомобил кај скопско Кондово – возачот повреден

Пред малку воз удри во возило кај скопското село Кондово. Како што дознава Алсат, возачот се здобил со полесни повреди и е надвор од животна...

Починаа едногодишни близначиња, таткото ги оставил во автомобил

Близначиња на возраст од една година починаа во прегреан автомобил во Њујорк, откако таткото ги заборавил внатре и отишол на работа во блиската болница. Њујоршката...

Новиот автомобил на Карлеуша вреди 150 илјади евра- Душко Тошиќ ќе...

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели видео снимка на која се гледа дека пејачката е во салон за автомобили кој го посетила...

Земјата се отвори и проголта автомобил (ВИДЕО)

Неверојатна снимка забележана на 4-ти јули во американската држава Вирџинија шокираше многумина. Имено на неа се гледа автомобил кој паднал во дупка која оддеднаш се...

Брутална одмазда: Го фатила сопругот со љубовницата, па им го запалила...

Изневерена и лута жена го запали автомобилот на сопругот за време  на неговата „акција“ со љубовницата. Љубовна драма во Крагуевац во Србија. Сопруга го запалила...

(ВИДЕО) Се судрија моторциклист и автомобил во Чаир

Мотоциклист е тешко повреден по судир со автомобил. Инцидентот се случил попладнево во скопската населба Чаир. Несреќата се случила пред неколку часа на улицата Ќемал...

МАЛЕР: Купил автомобил од 250.000 долари, по 10 минути останал без...

На новопечен сопственик на суперспортскиот „Мекларен 600 ел-ти“ канадската полиција привремено му го одзела автомобилот поради пребрзо возење. Како што јавува CTV News, 39-годишниот возач од...

ВИДЕО: Патничко возило целосно изгоре на скопската обиколница кај Радишани

На скопската обиколница на клучката кај Радишани, нашиот репортер ни испрати видео во кое може да се забележи целосно опожарено патничко возило фиат, објавува 1...

„Ам како мојш да ги сакаш?“ ХИТ фотографија – еве како...

На социјалните мрежи кружи хит фотографија на која опишува како Скопјаните одат на плажа во Охрид. „На само едно метро од водата, со кола, и...

Популарно