5.6 C
Скопје
сабота, март 28, 2020
Tags Аудио

Ознака: Аудио

ВИДЕО: Слушнете ја аудио бомбата на која Заев договара пари за...

Антонио Милошоски на собраниската Комисија за европски прашања  презентираше аудио снимка на која по се изгледа може да се препознае гласот на екс-премиерот Зоран...

Камчев во нови „бомби“: Ако нема помирување Заеви ќе изгинат, а...

По вчерашното сведочење на Орце Камчев во и пред судот за аферата „Рекет“,синоќа на Јутјуб беа објавени „бомби“, делови од седум аудио снимки, за...

НОВА АУДИО БОМБА: 18 минути Курто Дудуш тепа и малтретира граѓанин...

Откако утринава градоначалникот на Шуто Оризари од СДСМ, Курто Дудуш, се закани дека ќе ја тужи редакцијата на „Економски Лидер“, порталот повторно бил контактиран...

Популарно