7.9 C
Скопје
сабота, април 4, 2020
Tags Астрологија

Ознака: Астрологија

Африкански хороскоп – најточен на земјата

Астролозите велат дека африканскиот хороскоп е најточен на планетата. Прецизно го открива вашиот карактер, но, исто така, она што во иднина има и ве...

Ова се 7 среќни денови за свадба во 2019 година, според...

Проверете што велат астролозите, кои се најсреќните датуми за венчавка во 2019 година. 6ти јануари Бидејќи Венера, планетата на љубовта, ќе биде во нејзината највисока и...

НАЈЛОШ ДЕН ВО ГОДИНАТА: Утре не патувајте, останете дома!

Како овој месец да не е доволно луд, па и зимската краткоденица ќе биде вистински пекол, благодарение на еден космички инцидент, кој последен пат...

Денес е најсреќниот ден од годината: На кого му носи љубов,...

Според зборовите на еден од најпознатите астролози во светот, Сузан Милер наскоро ќе дојде најсреќниот ден од годината. Тој ден е токму денес, 26 октомври,...

Астролошки аспект на Избори 2016

(за некого час по астрологија, за некого забава, за некого сериозен астролошки осврт. Тимот на оваа страница го изработи следново за вас) Земен е астролошкиот...

НЕДЕЛНА АСТРО ПРОГНОЗА: Што нè очекува од денес до 11-ти декември?

Ајде да видиме до каде сме со планетите и што ќе бара од нас Универзумот следните пар денови (може и повеќе, зошто да не,...

Популарно