-6 C
Скопје
недела, февруари 24, 2019
Tags АРМЕНД ШАЌИРИ

Ознака: АРМЕНД ШАЌИРИ

Разрешениот директор на струшкиот затвор кој е под истрага, стана директор...

Разрешениот директор на струшкиот затвор Арменд Шаќири ќе биде нов директор на новоформираното струшко јавно претпријатие Паркови и Зеленило, објави порталот СДК. Одлуката поминала на Советот...


Популарно