9.3 C
Скопје
сабота, март 23, 2019
Tags Анастасија Богдановска

Ознака: Анастасија Богдановска

ВИДЕО: Повторно испад во утринската на „Канал 5“ – И новата...

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во утриснакта програма му порача да не шири негативна...


Популарно