17 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags Ана Чупеска

Ознака: Ана Чупеска

Милошоски до Пендаровски: Браво Стево!

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски преку фејсбук статус му одговори на претседателот Стево Пендаровски, кој посочи дека професорката од правниот факултет Ана Чупеска не...

Милошоски: Назначена од Димитров и советничка на Пендаровски предизвика дипломатски скандал...

Пратеникот Антонио Милошоски со реакција на Фејсбук навредите кон министерот за внатрешни работи на Италија Матео Салвини и поранешниот премиер на Италија, Силвио Берлускони...

Популарно