6.6 C
Скопје
вторник, март 19, 2019
Tags Актерка

Ознака: Актерка

Беше најпосакуваната актерка во 90-тите години: Дрогата ја уништи, погледнете како...

Ако во 90-те години ја гледавте серијата „Baywatch“, тогаш сигурно се сеќавате на актерката Јасмин Блит, која ја глумеше згодната Каролина. Меѓутоа, денес таа...

И удри шамар на жена од публиката, едвај ја смирија: Актерка...

Руската актерка Евелина Бледанс физички нападна жена во публика откако таа грубо говореше за нејзиниот син кој има даунов синдром. Евелина, која на 49 години...

Хилари Клинтон стана актерка во ТВ комедија

Несудената претседалка на САД, Хилари Клинтон се појави во епизоди од обновената ТВ комедија „Марфи Браун”, каде што се шегуваше за своите искуства со...

Таа го “лекува“ повредениот Родригез: Руската секси манекенка ги остава сите...

Повредениот фудбалски ас на Колумбија, Хамес Родригез се лекува во прегратките на убава манекенка. Повредениот Родригез го пропушти последниот тренинг на Колумбија, а „Дејли маил“...

Полицијата пронашла дрога во паричникот на славната актерка: И се закануваат...

Актерката која на сите им е позната по улогата на Пејџ во серијата „Маѓепснички“ е сослушана поради поседување кокаин во текот на инцидентот кој...

За инает на организаторот: Ги фрли потпетиците и боса прошета во...

Американската актерка Кристен Стјуарт, за разлика од останатите славни убавици кои „палеа и жареа“ по црвениот тепих во Кан, ги соблече потпетиците и боса...

Украинска порно актерка ги открива сите тајни на професијата!

Актерката е позната на Твитер како „Европската девојка“ и редовно споделува информации за својата професија и порно-филмовите. Прочитајте што пишува таа: 1. Во 98% од...

И актерките од турските серии имаат целулит (галерија)

Познатата турска актерка Њургул Јешилчај ги има истите проблеми со целулитот како и секоја жена. Тоа се разбира не значи дека Њургул не е...

ВИДЕО: Порно актерка снимаше сцена во море, но ја нападна ајкула!

Порно ѕвездата Моли Кавали (36), облечена во минимална облека, снимаше под вода за потребите на еден филм за возрасни. Но, додека таа се обидуваше да...


Популарно