18 C
Скопје
недела, август 9, 2020
Tags агенти

Ознака: агенти

Започна ловот на слободни агенти – ова се најзвучните имиња!

Во јануарскиот преоден рок во центарот на вниманието ќе бидат фудбалерите на кои им истекува договорот на крајот на сезоната. Многу европски ѕвезди се влезени...

Агенти од УБК украле над 50 милиони денари

По сеопфатна истражна постапка отворена во март годинава, надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, до Основниот...

Популарно