19 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags 400 долари

Ознака: 400 долари

„Алфа“: Луксузите на македонската делегација во Њујорк – по 1.000 долари...

Владата не ја открива точната локација на хотелите во кои отседнала македонската делегација во Њујорк, туку само потрошените пари, пренесува „Алфа“, додавајќи дека не...

Популарно