-0.3 C
Скопје
вторник, февруари 25, 2020
Tags 18+

Ознака: 18+

И по 18 месеци СДСМ на власт Китев се вади дека...

Безбедносниот систем во Република Македонија е се уште девастиран и ќе треба многу да се работи и во делот на реформите, некои кои што...

Хакирани и објавени на интернет фотки на кои Кендал Џенер позира...

Во хакерски напад биле украдени фотографии на кои Кендал Џенер позира гола, а направени од фотографот Расел Џејмс, кој ги фотографирал за потребите на...

Жешко е во сауната (18+)

Кејси Рајан знае како да се опушти во сауната и притоа да ги надразни машките страсти. Останатото на фотографиите, по ред. 😉 Извор: Таратур

Разголување „за сите пари“ – облини кои ја разгоруваат страста (ФОТО...

тоа го прави на префинет начин, со стил, заводливо и елегантно. Останатото е дел од машката фантазија. Извор: Таратур.ком

7 нешта за Римјаните што никој не ни ги кажал во...

Римјаните ја пиеле крвта на гладијаторите. Римјаните верувале дека, ако се начукаат со крвта на гладијаторите, ќе добијат дел од нивната сила. За жал...

10 нешта кои дури и бубалиците не ги знаат за сексот...

За сексот може да се напише книга подебела и од „Војна и мир“. Сексот е насекаде околу нас и заедно со парите, упорно продолжува...

ГАЛЕРИЈА: Оваа Русинка има бујни гради, но нејзиниот совршен задник ќе...

Убавиот руски модел Викторија Одинкова деновиве постојано не чести со жешки фотосесии. Нејзините бујни облини станаа светски познати, а откако ќе ја погледнете оваа фотогалерија...

Ве задева со „ова“ на себе: На момево вака му почна...

„Маслинка не чекаше“ за да се раслече уште на втори јануари. Која е, што е, како е – ич не прашувајте. Гледајте.  Извор: Таратур

Тетоважата на Саша од Грција (18+)

Саша Баста, Плејбој Грција ноември 2007.  

Популарно