-3.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags 1.300 евра

Ознака: 1.300 евра

Работа од соништата: Плата од 1.300 евра за спиење

Индискиот стартап „Вејкфит“ (Wakefit) се занимава со здраво спиење и одмор, односно со душеци кои тоа го овозможуваат. Компанијата бара почетници кои би спиеле...

Популарно