Таа е најсекси прогнозерка во светот: Со оваа жешка фотографија ги поздрави фановите на Инстаграм

0
733

Атрактивна аргентинска водителка, која се смета за најсекси прогнозерка на светот, со разголени фотографии прослави дека има 4 милиони фанови на Инстаграм.

Сол Перез редовно споделува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи. За оваа прослава, позираше топлес додека јаде пица во џакузи.


View this post on Instagram

Felices los cuatro 🍕🌊🎉🎉! Somos 4 millones 😍❤️

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on


View this post on Instagram

Preparándonos para salir @nuevamentejuntoslarevista

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on


View this post on Instagram

Intentando superar el calor 🔥🔥

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on


View this post on Instagram

Esta campaña es una bomba 💣

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on

Коментирај