Српски манекен: Бев во љубовна врска со Боки 13 цела година

0
2091

Томислав Тома Паниќ, неодамна се вселил на имотот во „Задругата“, каде во ВИП ексклузивното издание открил дека бил во врски со многу жени, но и со еден маж. Станува збор за нашиот Бојан Боки 13 Јовановски со кого, како што вели Тома, дури и заедно живееле во Белград.

Блиска пријателка на Боки 13, за ВИП изданието открива детали од нивната бурна врска за која со години се молчело, а пренесува Ало.рс

Коментирај