Српската пејачка воодушеви со фотографија од ќеркичката, под неа сподели емотивна порака (ФОТО)

0
560

Прекрасна фотографија беше објавена на Инстаграм профилот на Слаѓа Алегро.

Пејачката која пред десетина дена стана мајка, на својот профил објави фотографија од ќеркичката Мила.

Во опис на фотографијата пејачката напиша емотивна порака: „Ќе те следиме каде и да чекориш“.

Screenshot_6

Коментирај