Србинка направи хаос на Интернет: Погледнете како дојде облечена на факултет (ФОТО)

0
1336

Една бруцошка потполно опуштена дошла да се пријави на факултет, а нејзиниот стил на облекување направи хаос на интернет и социјалните мрежи.

Во бел многу краток шорц, со голи стомак и грб во комбинација со високи сандали привлече неверојатно внимание.

Извор: kurir.mk

Коментирај