Срамна грешка во Србија: Како успеа судијата овде да види офсајд!?! (ВИДЕО)

0
507

Огромна грешка беше видена во куп натпреварот помеѓу Црвена Звезда и ТСК.

Една ситуација од споменатиот натпревар во соседството се најде во центарот на вниманието поради неверојатнио пропуст на главниот судија на овој натпревар.

Имено, тој досуди офсајд во ситуација кога топката кон својот гол ја врати еден од фудбалерите на Звезда!

Тешко дека ќе се најде некој кој може да ја објасни оваа негова одлука.

Извор: sportski.mk

Коментирај