Сопругата на Варди сподели фотографија од гинеколог: Фановите се запрепастија, па таа им одржа лекција на сите (ФОТО)

0
162

Ребека Варди, атрактивната сопруга на фудбалерот Џејми Варди го запрепасти светот со фотографија од гинеколог.

Згодната бринета се фотографираше со раширените нозе, фотографијата доби илјадници коментари, а таа едноставно им одржа лекција на сите жени дека треба да се грижат за нивното здравје.


View this post on Instagram

A post shared by Becky Vardy (@beckyvardy) on

Коментирај