Скопјанка си ја бара 15-годишната ќерка, ноќеска и се губи трагот

0
418

Ноќеска околу полноќ, Д.В. (47) од Скопје, пријавила дека од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 15- годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај