Скандалозна како и нејзиниот татко: Ќерката на Дино Дворник ја откопча кошулата и среде ресторан ја покажа голата града (ФОТО)

0
352

Ќерката на хрватскиот пејач Дино Дворник, Ела Дворник се почесто е во центарот на вниманието со нејзиниот изглед и однесување.

Имено неговата ќерка во моментов е на одмор во Мексико каде се одмара со својот свршеник, а парот во една прилика седнале во ресторан каде било забрането користење на мобилни телефони.

Сепак Елла објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, а една нејзина фотографија привлече огромно внимание.

Станува збор за фотографија на која се гледа како и испаѓа градата од кошулата, а таа на сето тоа додаде и натпис „Оооопс“, додека брадавицата ја сокри со стикер во форма на срце.

https://www.instagram.com/p/BtmUyiwhsod/?utm_source=ig_embed

Коментирај