Скандал: Навивач влезе на пресконференција и го нападна тренерот! (видео)

0
555

Голем скандал се случи во нашето соседство на пресконференцијата после мечот помеѓу Напредак и Раднички Ниш во српската прва лига.

Гостите од Ниш победија со 2:1, а после мечот на пресконференцијата еден навивач вербално го нападна тренрот на Раднички, Ненад Лалатовиќ.

Овој не му остана должен, па настана хаос и за малку не дојде до физичка пресметка.

Извор: sportski.mk

Коментирај