Сиљановска и Река во заеднички спот

0
445

Двајцата претседателски кандидати Професорите Блерим Река и Гордана Сиљановска Давкова се појавија во заеднички видео спот во предвечерие на изборите во недела.

Дали оваа постапка на двајцата кандидати ќе значи меѓусебна поддршка за вториот круг од изборите останува да видиме.

Извор:брегалнички.мк

Коментирај