Сибирскиот тигар предвиде дека Хрватска ќе игра во финалето (ВИДЕО)

0
545

Познатиот сибирскиот тигар од Зоолошката во Краснојарск предвиде- Хрватска ќе ја победи Англија и ќе игра во финалето на Светското првенство во фудбал.

Коментирај