Шок на кралската венчавка!!! Меган не се надеваше на ова, Хари си ги викнал и бившите

0
507

На венчавката на принцот Хари и Меган Маркл се повикани бројни гости, а меѓу нив има и многу познати личности. Сепак вниманието го привлекоа две поранешни девојки на принцот Хари.
1493085_kresida-bonas_ff
Во фустан со весели бои на венчавката пристигна Кресида Бонас.
Оваа манекенка се забавуваше со принцот од 2012 до 2014 година.
1493091_celsi_ff
Меѓу гостите е и Челси Дејви.
Со неа принцот беше во врска најдолго од 2004 до 2010 година.

Коментирај