Серхио Рамос „рипна во тавче“: Осум години постарата Пилар кажа ДА

0
706

Еден од најславните парови во светот на фудбалот Серхио Рамос и Пилар Рубио решија да стапат во брак.

Имено, Серхио Рамос ја побара за жена 8 години постарата Пилар со која е во врска веќе долги години и со која има три деца.

32-годишниот фудбалер е во врска со познатата водителка од 2012 година, па реши конечно да ја запроси.

Извор: taratur.mk

Коментирај