Секс среде бел ден нa грaдскa плaжa (ВИДЕО 18+)

0
607

Полицијата на Тајланд е во потрага по туристите кои се снимани како имаа секс на грaдскaтa плажа во 8 часот изутрина.

(ВИДЕО 18+) Пар сред бел ден имаше секс на плажа! Туристите ги снимаа со телефон и снимката ја објавија на интернет

Полицијата на Тајланд е во потрага по туристите кои се снимани како имаа секс на плажа во 8 часот изутрина.

Непознатиот пар цела ноќ пиел на плажата, а потоа со првите зраци на сонцето се решиле да се опуштат.

Од плажата се преместиле на големата канализациона цевка и уживале во сексуална акција.

Повеќе од три минути гостите од кафе барот во близина но и случајните минувачи зачудени гледале што се случува на плажата, а снимката која ја направиле ја прегледала и полицијата.

Полицијата кажува дека со овој чин туристите го нарушиле угледот на туристичката дестинација.

„Инцидентот се случил на јавно место каде луѓето одат да се опуштат и да уживаат. Нивниот идентитет не е познат, но ние трагаме по нив и нашата работа е да го заштитиме угледот на ова место“ – изјавуваат од полицијата.

На парот кој го има на снимката му следи парична казна од 130 евра или казна затвор.

Погледнете го видеото:

Извор: Тараба.мк

Коментирај