Секоја чест! Арена Спорт 2 со директен пренос од дочекот во 21:30

0
381

Телевизија за пример. Арена Спорт 2 вечерва ќе врши директен пренос од пречекот на ракометарите на Вардар во Скопје.

Во Скопје вечерва ќе бидат присутни и двајцата коментатори кои го коментираа синоќешното финале.

Од Арена Спорт за Спорт М ја потврдуваат информацијата за директниот пренос.

Коментирај