Се здебели 15 килограми, но изгледа подобро од било кога: Ријана позира во секси долна облека (ФОТО)

0
602

Ријана својата нова колекција ја прилагодила за жени со различни конфекциски броеви, а проговорила и за својот впечатлив моден стил.

Пејачката од Барбадос последнава година накачила повеќе од 15 килограми, но тоа не ја спречува и натаму да објавува провокативни фотографии со малку облека на себе. Напротив, откако се пополнила, Ријана посебно зрачи со самодоверба и сексапил.

Своите бујни атрибути пејачката гордо ги покажала во реклама за сопствената линија на долна облека “Fenty Beauty”. Свесна е дека самата е најдобар модел, па со провокативен едиторијал го претставила својот проѕирен комплет во жолта боја, кој е во продажба од 1-ви април, и не се грижела за вишокот килограми.

Коментирај