Се разведува или не? Елена Велевска конечно прозборе- еве што кажа македонската пејачка (ВИДЕО)

0
309

Пејачката Елена Велевска во последните неколку месеци постојано беше во центарот на вниманието на јавноста.

Во медиумите неодамна се појавија вести дека наводно таа има ново момче, а Елена сега пред камерите на „Бекстејџ“ отворено прозборе дали навистина се разведува и дали има нова љубовна врска.

-Ново момче сигурно нема. Не сме разведени и не знаеме што животот носи, не сакам да коментирам што ќе биде и како ќе биде. Ако кажам дека нешто ќе биде подоцна можеби и нема да се случи. Бевме во јуни месец на фамилијарен одмор, сега повторно ќе одиме на 13 август заедно со децата, вели Велевска за „Бекстејџ“.

Сепак, изгледа пејачката и нејзиниот сопруг нашле заеднички јазик, а на бракот му дале втора шанса.

За потсетување, Велевска како причина која ја наведе за разводот со Марјан беше физичко насилство. А бидејќи од насилство и развод нема ништо, а од одмор ќе има, останува да ги следиме активностите на македонската фолекрка.

Коментирај