Се породи Аделина Тахири (ФОТО)

0
973

Пејачката Аделина Тахири вчера на свет го донесе своето прво дете, синчето Јон.

Радосната вест таа ја сподели на социјалните мрежи, каде нејзините пријатели и честитаат за приновата.

Аделина неодамна стапи во брак со познат македонски адвокат, а за неа ова е прво дете

Коментирај