Се огласи Заев на Твитер по скандалозната и навредувачка изјава- еве како се правда (ФОТО)

0
613

По скандалозната навреда на Боки 13 од страна на премиерот Зоран Заев нарекувајќи го педер тој наиде на остри критики во јавноста.

Тој вечерва преку својот Твитер профил се огласи и напиша:

Извор: kurir.mk

Коментирај