Сандра Африка објави жежок клип од теретана

0
243

Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки, но за тоа таа троши часови и часови во теретана.
Таа сподели со јавноста едн видео на Инстаграм со кое ја разбранува машката фантазија.

Извор:Република

Коментирај