Само што се породи, а не ја вади цигарата од уста: Пријовиќ ужива во никотинот, а нејзиниот маж во алкохолот

0
481

Александра Пријовиќ ужива во мајчинството, но по се судејќи, не се откажува од ноќните излегувања поради малото бебе.

Пејачката со сопругот Филип Живоиновиќ во среда вечерта се појави на настапот кај венчаниот кум Ацо Пејовиќ, каде лумпувала до зори. Тој пеел на отварање на еден сплав, а таа тоа не сакала да го пропушти.

ale2-960x1409

Папарацото ја фатил пејачката и посинокот на Лепа Брена на сплав, а штом влегла во клубот на вода, Прија веднаш запалила цигара. Присутните коментирале дека цигарата не ја испуштала цела вечер од раце. Таа е зависна од никотинот, а нејзиниот маж од алкохол.

Извор:република.мк

Коментирај