Сакаше да се пофали дека е оцрнета од сонцето, па предизвика вистински земјотрес: Ратајковски позираше во минијатурна танга (ФОТО)

0
849

Една од најубавите жени на светот, манекенката Емили Ратајковски повторно го „сруши“ Инстаграм.

Атрактнивната Емили објави безобразна фотка во најминијатурните гаќички и предизвика хаос на социјалните мрежи.

Секако, не е нишно чудно и невообичаено што Емили повторно се соблече и го покажа своето убаво тело.

На оваа млада дама токму провокативните и разголени фотки и донесоа светска слава.

Фотката на која Емили е во црно минијатурно бикини за само 5 часа доби повеќе од еден милион лајкови и позитивни коментари.

Под „жешката“ фотка Емили кратко напиша:

-Конечно сум темна.

Најверојатно убавата манекенка со оваа фотографија само сакала да се пофали со новиот тен.

Коментирај