Руска убавица го фрли Светското првенство во втор план, но кога ќе дознаете со што се занимава ќе останете во неверување (ФОТО)

0
469

Убавата Русинка Елена Гнут која по занимавање е слаткарка овие денови го сврти целото свое внимание кон себе и со тоа во втор план го стави Светското првенство кое се одржува во нејзината земја.

Screenshot_1

Девојката со нејзиниот талент за декорирање на торти и колачи ги излуди социјалните мрежи и таа од слатките прави вистински ремек дела.

Screenshot_2

Screenshot_3

Таа на својот Инстаграм профил има над 200 илјади следбеници, а овие денови стана интернет сензација поради одржувањето на СП во нејзината земја.

Screenshot_4

Screenshot_5

Коментирај