Родителите сакаа да се пошегуваат со овој подарок, но реакцијата на нивната ќерка е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

0
1238

Родители сакале да се пошегуваат со својата ќеркичка па и го подариле „најлошиот Божиќен подарок досега“.

Но, тие беа изненадени од нејзината воодушевена реакција, која потоа стана хит на социјалните мрежи.Американскиот влогер на Јутјуб каналот Lgndfrvr и ’даде на ќеркичката Арија завиткана банана, а нејзината реакција беше бесценета.

„Банана, банана“, извикува воодушевено девојчето.

Коментирај