Рита Ора во бикини распали на Инстаграм

0
528

Додека одмора на Малдивите, жешката пејачка Рита Ора не пропушта да ги дразни сетилата на нејзините обожаватели на Инстаграм.

Светски популарната пејачка со албанско потекло распали со нова доза сексапил и провокација на Инстаграм, облечена во ултра микробикни кое повеќе откриваше од нејзините атрибути отколку што покриваше.

„Мислам дека ќе мора да го дознаам својот број на градник, секогаш купувам погрешен број”, напиша пејачката под фотографијата.

Извор: taratur.mk

Коментирај