Рита Ора „примерно провокативна“: Се сликаше тасма гола, па си нацрта бикини

0
323

Светски славната пејачка со косовски корени, фаталната Рита Ора, дефинитивно знае како со стил и вкус (кога сака) да ги заскокотка и испровоцира своите Инстаграм следбеници, а во тоа да вмеша и голотија, и заводливост, а да не биде вулгарно.

Пејачката на Инстаграм „спука“ фотографија на која позира во базен снимена на базен, на која обожавателите веднаш забележаа дека е целосно гола, а костимот за капење си го има нацртано сама, дополнително.


View this post on Instagram

Love this

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ора има навистина атрактивен Инстаграм профил на кој комбинира фотографии и видеа од нејзините настапи, славните настани и случувања и приватни уживанции на кои знае да покаже отфазла гола кожа.


View this post on Instagram

Got out of west London for a day 💚@escadaofficial Also yes to @Rio_hair for these pics 💫💕😌

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Извор: taratur.mk

Коментирај