Рејвен Лосо – новата Ким Кардашијан

0
1122

Запознајте ја новата Ким Кардашијан. Рејвен Лосо со фигура направена до совршенство, таа е олицетворение на убавината. Нејзиниот Instagram профил има 1.7 милиони фанови и е на најдобар пат да ја засени Ким Кардашијан.

A post shared by Raven (@ravie_loso) on

Нејзините раскошни облини се причината на бројни комплименти од општата јавност. Луѓето не се воздршуваат да кажат дека таа е дефинитивно најжешката работа што некогаш ја виделе.

Коментирај