Разголена во кревет и без шминка: Познатата Касандра изненади со својот изглед (ФОТО)

0
240
Coraima Torres as 'Kassandra' in the TV series 'Kassandra' 1999 When: 17 Dec 2003 Credit: WENN

Кораима Торес луѓето ја паметат како Касандра. Некогашното девојче порасна во прекрасна жена која и понатаму го освојува светот.Иако знае да се скоцка како вистинска дама, таа покажа како изгледа и без шминка.

Кореима на својот Инстаграм профил сподели две фотографии на кои лежи во кревет, а под прекривката нема ништо.

Без шминка и на спиење, добра ноќ – напиша познатата актерка.

Извор: DigitalNews

Коментирај