Разголена фотографија од Милан Калиниќ го запали Инстаграм, еве што му напиша Цеца

0
1549

Водителот Милан Калиниќ ги запали социјалните мрежи со видео снимка на која се појави разголен во када, а меѓу бројните коментари од воодушевни жени посебно беше интересен коментарот на фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

1524047_35415952-10213652225357776-8800532330469916672-n_ff

Познато е дека фолк дивата со години се дружи со Калиниќ, па затоа се одлучи на овој потег, а кометарот е во нејзин стил – шармантен и дуовит.

„Мацо, па ти си српскиот Вин Дизел!?! Додуша ист, ама маааалку поблед“, му напиша пејаката, а Милан на овој коментар одговори:

 

 

 

Коментирај