Раперот Бизи напиша песна за лубрикантите купени со народни пари (ВИДЕО)

0
439

Откако со народни пари, преку Владата се набавени лубриканти за потребите на ЛГБТ заедницата, раперот Бизи напиша песна.

Слушнете је песната:

Извор:lider.mk

Коментирај