Публиката врескаше од возбуда: Руска лизгачка на мразот остана само по градник, а тоа што следуваше потоа ќе ве препоти (ВИДЕО)

0
1623

За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет.

Дваесет и едно годишната Русинка се осмели да изведе нешто што до сега никој не го видел на мразот.

Таа се појави на мразот во костим како стјуардеса, па заврши верувале или не само по градник.

Со својот храбар настап таа ги освои судиите, а со бодовите подоцна дојде и до титулата гранд при во Канада.

На социјалните мрежи таа стана вистински хит, погледнете:

Извор: kurir.mk

Коментирај