Прв пат проговори за вечната љубов – Анастасија со пораката до Теодосиќ ги шокираше фановите

0
484

Анастасија Ражнатовиќ ќерката на Цеца е во врска со кошаркарот и капитенот на српската репрезентација Милош Теодосиќ.

Иако тој живее во Москва затоа што игра за ЦСКА, тоа не ги спречува да се гледаат, затоа што Анастасија веќе неколку пати била во главниот град на Русија.

Ни тој ни таа не сакаа да зборуваат за нивната врска. Анастасија во една прилика ја „лајкуваше“ фотката на дечкото на Инстаграм и тоа беше се.

Сега се огласи на Инстаграм и напиша „Засекогаш твоја“, порака која наводно е упатена кон Теодосиќ.

Извор: Република

Коментирај