Проѕирен фустан и жешко деколте – Марјана во секси елемент на „Diamond Sensation“

0
779

На импресивен начин Sara Fashion ја промовираше својата нова колекција есен-зима 2018/2019 со спектакуларно шоу наречено „Diamond Sensation“. Воедно, со овој настан, тие го прославија и својот 19-ти роденден.

Посебно импресивно издание имаше водителката на настанот, фамозната Марјана Станојковска, која буквално го украде шоуто со својата појава и заводливост.

https://www.instagram.com/p/Bn1pfvrggly/?taken-by=marjanamay

https://www.instagram.com/p/Bn1mX0PAM1j/?taken-by=marjanamay

https://www.instagram.com/p/Bn1lzwgBhNT/?taken-by=marjanamay

Извор:таратур

Коментирај