Приведени пет лица како дел од група која транспортирала кокаин и марихуана

0
463

Пет лица се приведени под сомнение дека се дел од група која транспортирала кокаин и марихуана.

Случајот го потврди Министерството за внатрешни работи од каде најавуваат повеќе детали за подоцна.

Коментирај