Приведени Боки 13 и Зоки Кичеец

0
1231

Бојан Јовановски – Боки 13 и Зоран Милески – Зоки Кичеец денеска се упасени поради сомневање за рекет, дознава Фактор.

Боки 13 бил приведен на граница, а бизнисменот Зоки Кичеец е уапсен во еден скопски ресторан.

Извор:република.мк

Коментирај