Принцезите на Disney посекси од било кога

0
439

Некои жени сакаат да се облекуваат како нивните омилени хероини од детството. Оваа облека дефинитивно го привлече и интересот и на мажите. Има и зошто!

Снежана

Елза

Бела

Јасмин

Покахонтас

Ариел

Пепелашка

Аурора

Лошата кралица

Коментирај