Прилеп на нозе за Силјановска: Еуфорична атмосфера за митингот на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО)

0
849

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ одржа митинг во Прилеп, а на митингот раководството на партијата и кандидатот за претседател од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова беа еуфорично дочекани од симпатизерите на партијата.

Коментирај