Пријателите се простуваат од поранешниот полицаец кој загина во сообраќајката кај Драчево

0
820

На социјалните мрежи денеска пријателите на загинатот полицаец, кој е една од жртвите во синоќешната сообраќајка кај Драчево, се простуваат од него.

Тие објавија фотографија од загинатиот Јованче Лазаревски кој го возел „реното“, а во кобниот момент изгубил контрола над возилото и удрил во камион.

Извор:Република

Коментирај